LETA – HAKKIMIZDA

1983 yılında başlayan ahşap sandalye üretim serüvenimize, 2004 yılında tamamladığımız kurumsallaşma süreciyle ‘Özcanlar Sandalye Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi’ adıyla devam ediyoruz.

Tescilli Leta Sandalye markası altında edindiğimiz tecrübe ve uzmanlıkla, ‘Horeca’ sektöründe lider olan değerli müşterilerimize sandalye, masa, berjer, koltuk ve tamamlayıcı ürünler ile hareketli mobilya konusunda yüksek kaliteli hizmet sunmaktayız. Tüm süreçleri titizlikle takip ederek sizlere daha rahat, daha şık, daha doğal seçenekler sunuyoruz. Girişimlerimizi, iş kalitemizi bir adım daha ileri götürmek için planlıyor, AR-GE ekibimizle inovasyonda kalitenin ve modernliğin izinden gidiyoruz.

Otel, Cafe ve Restoran Projelerinde LETA

2011 yılında Bursa İnegöl Mobilya İhtisas Organize Sanayi Bölgesi’nde faaliyete geçen toplam 65.000 m2’lik modern tesisimizde dünya standartlarındaki üretim hattımızın gücünü el emeğiyle harmanlıyoruz. Bu tesisimizde, müşterilerimize özel tasarımlar ve kaliteli ürünler sunabilmek için sürekli olarak yenilikçi teknolojilere yatırım yapıyor, üretim süreçlerimizi sürekli olarak iyileştiriyoruz.

Güçlü makine parkuru ve entegre sistemlerle son teknoloji ürünlerin kullanıldığı üretim tesisimizde en yüksek iş verimliliğini sağlıyoruz. Üretim planlama sistemimizle hızlı, yüksek kalite standartlarında ve dayanıklı üretimler yapıyoruz.

Projeleriniz için hareketli mobilya ihtiyaçlarınızı zamansız ve özel ürünlerle karşılıyoruz.

Beklentilerinizi önemseyip, yaratıcı çözümler buluyoruz. Detayları doğru vizyonla bir araya getiriyor, bütüncül yaklaşımla her aşamayı özenle yönetiyoruz. Horeca sektörü için çekici iç ve dış mekân tasarımlarda estetik detayları akılcı planlamalar ile birleştiriyoruz. Satış sonrası süreçlerde müşterilerimize tam ve zamanında destek vererek çözüm odaklı hareket ediyoruz.

Üretim ve yönetim aşamalarında cinsiyet eşitliğini gözeten istihdam anlayışımızla hizmet veriyoruz.

Çevre dostu teknolojileri önemsiyor, enerji kaynaklarını verimli bir şekilde kullanarak atık yönetimi ve geri dönüşüm süreçlerini tüm faaliyetlerimizde gözetiyoruz. Sürdürülebilir ormancılık prensiplerine uygun olarak çalışmamız, doğal kaynakları koruma ve gelecek nesiller için sürdürülebilir bir gelecek oluşturma amacımızı yansıtmaktadır.

Çalışmanın ve vizyonun önemine inanarak çıktığımız başarı yolunda bugün Türkiye’den tüm dünyaya uzanıyoruz. Yurt içinde İstanbul, Bodrum ve Bursa, yurt dışında ise Dubai, Londra, Los Angeles, Hollanda, Sırbistan, Slovenya ve Gürcistan’da bulunan showroom’larımızla ülkemize katma değer sağlamaktan gurur duyuyoruz.

Sektördeki öncülüğümüzde katkısı olan tüm çalışanlarımıza ve bizi tercih eden değerli müşterilerimize teşekkürlerimizle.